Časté otázky (FAQ)

Ako spoznám správnu veľkosť?

Veľkostnú tabuľku pre ženy, mužov i deti môžete nájsť, prípadne je veľkosť uvedená priamo v popise výrobku. Ak si nie ste veľkosťou istí, rada Vám s výberom pomôže online na našich stránkach predavačka z predajne.

 

Nemáte moji veľkosť, dá sa s tým niečo robiť?

Ak práve nemáme výrobok vo Vašej veľkosti, stačí jednoducho pod vybraným produktom zadať požadovanú veľkosť, zaslat email a my zistíme dostupnosť na švédskom skladu priamo u výrobcu 2117.

 

Ako môžem vrátiť tovar, ktorý mi nevyhovuje (alebo je poškodené)?

Objednaný tovar je možné zo zákona vrátiť do 14 dní od prevzatia zásielky. V prípade, že Vám napr. Nesedí veľkosť, stačí vyplniť priloženú návratku a spolu s faktúrou / daňovým dokladom nám pošlite tovar doporučene naspäť. Prípadne môžete vyplniť formulár tu. Tovar musí byť čisté, nenosené, neprané v pôvodnom nepoškodenom obale.

 

Na akú adresu mám objednávku vrátiť?

Súčasťou každej objednávky je letáčik s návodom, ako postupovať. Veci prosím dobre zabaľte, aby sa po ceste nepoškodili a mohli robiť radosť ďalším. Adresa pre vrátenie tovaru je:

SPORT REVOLUTION s.r.o.
prevádzkareň VO sklad
Pod Šternberk 306
763 02 Zlín

Záleží nám na vašom súkromí

Tento internetový obchod ukladá súbory cookie, aby mohol správne fungovať. Používaním našich služieb súhlasíte s ich používaním.

Allow everythingDetailed settings